Son güncelleme Mayıs 20, 2023 tarafından Kocaeli Kurye

İzmit kurye iadeleri kolaylaştırmak için tasarlanmış özel bir programa sahiptir. İzmit kurye ile müşteriler kurye web sitesinde kendi etiketlerini basabilir ve iadelerini takip edebilir. Oranlar, bir müşterinin günlük olarak gönderi yaptığı alıcı sayısına göre belirlenir.

⭐İzmit Kurye🛸Kurye Tanımı
🚀İzmit Hızlı Kurye💰İzmit Ekonomik Kurye
🏍İzmit Acil Kurye🌍İzmit Şehirlerarası Kurye
İzmit İlaç Kurye💎İzmit Evrak Kurye
🌚İzmit Gece Kurye🥇İzmit Kurumsal Kurye
İzmit Kurye
İzmit KuryePin
İzmit Kurye


İzmit Hızlı KuryePin
İzmit Hızlı Kurye

İzmit Kurye Hizmetleri

İzmit kurye ve iade maliyetleri, müşterinin önceki gönderi geçmişine göre gönderen Yalova kurye ve İzmit kurye teslimatı tarafından belirlenir. İzmit kurye fiyatı üzerinde anlaşmaya varıldığında, tüm Fatih kurye gönderileri için aynı kalır.

 1. İzmit kurye ve nakliye özellikleri değişirse fiyat ayarlanabilir.
 2. Yakıt ek ücretleri ve fiyat değişiklikleri geçerlidir.
 3. Ücretler, İzmit kurye hizmetleri etiketleri tarandığında tetiklenir.
 4. Geniş İzmit kurye hizmet yelpazemiz ve lojistik alanındaki deneyimimiz,
 5. İşbirliği içinde çalışarak ve ısmarlama bir teslimat Beşiktaş kurye çözümü yaratarak herhangi bir İzmit, Kocaeli de ki işletmeye değer katmamızı sağlar.

İzmit Kurye 7/24

İzmit kurye 7/24 teslimat, göndericinin değiştirme Şehirlerarası kurye maliyetini ödeyecektir (gönderici tarafından tahsil edilen perakende veya toptan satış maliyeti değil). İzmit 7/24 kurye için beyan edilen ek değer satın alınamaz.


İzmit Moto KuryePin
İzmit Moto Kurye

İzmit Moto Kurye

İzmit moto kurye hizmetleri ve kapsamlı ulusal varlığımız, İzmit ve Kocaeli çapındaki işletmeleri desteklememizi sağlar. Toplama ve teslimat gereksinimleriniz bir İzmit konumundan diğerine, bir şehirden diğerine veya Kocaeli ve İzmit çapında bir şube ağı üzerinden olsun, size Sarıyer kurye destek olma kapasitesine sahibiz.

 • İster acil aynı gün İzmit moto kurye hizmeti, ister eksiksiz bir lojistik çözüm arıyor olun, işinizi destekleyebilir ve İzmit, Kocaeli genelinde ısmarlama gereksinimlerinizi karşılayabiliriz.
 • Uzun yıllardır İzmit ve Kocaeli genelinde çok çeşitli sektörlerdeki işletmelerle çalışıyoruz.
 • Sağlık hizmetlerinden otomotive ve hatta perakendeye kadar, gereksinimlerinizin niteliği ne olursa olsun, işinizi destekleyecek deneyime ve yeteneğe sahibiz.
ilginizi çekebilir>  Kocaeli Kurye Hizmeti Nasıl Seçilir?

Çok çeşitli İzmit moto kurye sektörlerde çalışma deneyimimizle, Kocaeli ve İzmit genelinde çok sayıda işletmenin güvenilir bir lojistik ortağı haline geldik.

Hizmet Sunulanİzmit Kurye Sektörleri
Tekstilİnşaat
OyunFinans
E-TicaretTeknoloji
GiyimEğitim
ModaOtomotiv
Hediyelik EşyaSanayi
Özel HizmetlerYedek Parça
UlaşımBaskı ve Matbaa
İzmit Kurye Sektörler

İzmit kurye masraflar, standart faturanızda ayrı bir kalem olarak görünecektir. Kullanılmayan etiketlerden ücret alınmayacaktır. İzmit kurye paketi başına hizmet ücreti uygulanacaktır. İzmit kurye hizmetlerinin kayıp ve hasar için maksimum yükümlülüğü, uygun gönderiler için paket başına yüz Türk Lirasıdır.

İzmit Kurye Hizmetleri

İzmit Express KuryePin
İzmit Express Kurye

İzmit Hızlı Express Kurye

İzmit hızlı kurye hizmetleri Kocaeli ve Türkiye çapında bir Express kurye hizmeti olmamıza rağmen, uzun yıllardır İzmit, Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteriyoruz ve İstanbul kurye yakınlarda bulunan, gönderinizi hızlı bir şekilde alabilen yerel kuryelerimiz var.

İzmit hızlı Express kurye, bizde bir hesabınız olsun ya da olmasın herkesin şube saatleri içinde kargoya paket getirebileceği 35 giriş vezne konumu sunar.

Hızlı Express kurye müşterilerin bir teslimat konumuna giderken iki Ankara kurye fiyatlandırma seçeneği vardır:

 • En son teknolojiye yapılan yatırım, İzmit de ki kurye müşterilerimize daha fazlasını sunmamızı sağladı.
 • Çoklu İzmit hızlı Express kurye teslimatları için en hızlı ve Bursa kurye en verimli rotayı bulmak için optimize edilmiş rota planlama yazılımı kullanıyoruz.
 • İzmit kurye gönderiniz teslimata çıktığında, güvenli çevrimiçi takip ve dinamik SMS/E-posta bildirimlerimizle sizi haberdar ederiz.
 • Hatta e-POD’ları ve E-Fatura’yı tanıtarak kağıt izimizi azaltmak için teknolojiden faydalandık.
 • İzmit hızlı Express kurye sevkiyatınızın güvenliği önemli bir Ataşehir kurye faktörse, tamamen eğitimli, güvenlik onaylı sürücüle.
 • Toplamadan teslimata kadar tamamen izlenebilir özel Kocaeli kurye kamyonetler kullandığımızdan emin olabilirsiniz.
ilginizi çekebilir>  Kandıra Kurye

İletişim için iletisim@motokurye.org.tr veya 0543 748 61 61

İzmit KuryeHızlı, acil ve ekonomik kurye teslimatları.
İzmit VIP KuryeDeğerli ürünleriniz için sigortalı taşımacılık.
İzmit Gece Kurye7/24 İzmit kurye hizmeti.
İzmit Ekonomik Kurye FiyatEn ekonomik moto kurye fiyat garantisi.
İzmit Kurye


İzmit Kurye Yasaklanmış Öğeler

 • Tehlikeleri nedeniyle yasaklanan maddeler:
  • Cephane,
  • Havai fişek,
  • Zehirli atık,
 • Değerlerinin yüksek olması nedeniyle yasaklanan ürünler:
  • Hava durumu,
  • Külçeler,
  • Kıymetli ve yarı kıymetli taşlar,
  • Banka ekstreleri, çekler ve nakit (madeni paralar hariç),
 • Trafikteki katı düzenlemesi nedeniyle yasak olan maddeler:
  • İnsan kalıntıları,
  • Canlı hayvanlar,
  • Hayvan parçaları ve ödüller,
  • Deriler,
 • Yasadışı nitelikleri nedeniyle yasaklanan öğeler:
  • Pornografi,
  • Narkotik,
  • Diğer yasa dışı öğeleri,

İzmit, KocaeliPin
İzmit, Kocaeli

İzmit

İzmit, Türkiye’nin Kocaeli ilinin merkez ilçesidir. Anadolu’nun kuzeybatı kesiminde, İstanbul’un yaklaşık 100 km (62 mil) doğusunda, Marmara Denizi’ndeki İzmit Körfezi’nde yer almaktadır. Son tahmin (31 Aralık 2021 tarihinde yapılmıştır) itibariyle şehir merkezinin nüfusu 367.990’dır.

Kocaeli ilinin (kırsal alanlar dahil) nüfusu 2.033.441 olup, bunun yaklaşık 1,2 milyonu Kartepe, Başiskele, Körfez, Gölcük, Derince ve Sapanca Türkiye’deki diğer illerden farklı olarak, İstanbul dışında ilin tamamı büyükşehir belediyesi kapsamına girmektedir. Antik çağda Nicomedia ve Ólbia olarak bilinen İzmit, Diocletian tarafından tanıtılan Tetrarşi döneminde 286 ile 324 yılları arasında Roma İmparatorluğu’nun doğu ve en eski başkentiydi.

Büyük Konstantin’in 324’te Hrisopolis Savaşı’nda eş -imparator Licinius’a karşı kazandığı zaferin ardından Nikomedia, yakındaki Bizans şehrini yeniden inşa edip genişlettiği 324 ile 330 yılları arasında Konstantin için geçici bir başkent olarak hizmet etti.

ilginizi çekebilir>  Gebze Kurye

Roma başkenti olarak; 330 yılında burayı Nova Roma adıyla resmen adadı ve kısa bir süre sonra adını Constantinopolis olarak değiştirdi. Konstantin, 337’de Nikomedia yakınlarındaki bir kraliyet köşkünde öldü. Osmanlı İmparatorluğu döneminde İzmit, Kocaeli Sancağı’nın başkentiydi.

İzmitPin
İzmit

İzmit Kurye S.S.S

İzmit Kurye Nedir?

İzmit kurye politikamız, tüm sürücülerimizin tanınmış bir üniforma giyerken kimliklerini taşımalarını ve gerektiğinde yalnızca belirtilen bir kişiden teslim alma ve teslim alma konusunda tam eğitim almalarını gerektirir.

İzmit kurye sevkiyatınızın asla yanlış ellere geçmeyeceği anlamına gelir. İzmit veya Kocaeli, Türkiye de ki varış noktanız ne olursa olsun, aynı yüksek kaliteli, aynı gün hizmetini sunan verimli bir İzmit kurye hizmetini keşfedin.

İzmit Kurye Nasıl Çalışır?

İzmit genelinde bulunan kurye sürücülerimizle, hızlı ve çevik bir aynı gün teslimat hizmeti için toplama noktasına 60 dakika içinde ulaşılmasını sağlayabiliriz.

İzmit, Kocaeli bölgesin de ki otoyollarına olan yakınlığı sayesinde İzmit, Kocaeli, Türkiye genelinde mükemmel bağlantılar sağlar, bu nedenle kurye gönderinizin ulaşması gereken varış noktası ne olursa olsun, oraya hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz.


Kaynak:

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir